Přejít k hlavnímu obsahu

Školení první pomoci

V tomto kurzu první pomoci Vás naučíme rozpoznat, když dojde k srdeční zástavě a následně v co nejkratším čase poskytnout správnou první pomoc.
V tomto kurzu první pomoci Vás kromě resuscitace naučíme i rozšířené techniky první pomoci jako je ošetření krvácení, úrazů, popálenin, ale i základních onemocnění.
Tento kurz je primárně zaměřen na nejčastější zdravotní komplikace u dětí. Je tedy vhodný pro všechny stávající či budoucí rodiče a zároveň pro pracovníky v oblasti školství, táborů apod.
Někdy ve snaze pomoci zraněnému motorkáři můžete udělat zbytečnou chybu, která bude mít pro zraněného motorkáře doživotní následky. Přijďte na kurz první pomoci pro motorkáře a my Vám ukážeme, jak se těchto chyb vyvarovat.
Certifikovaný kurz první pomoci, který umožňuje práci zdravotníka na školách v přírodě, sportovních kurzech popř. táborech. Je tedy vhodný především pro učitele, lektory, trenéry zkrátka pro všechny, kteří mají dohled nad dětmi i dospělými.
Na základě požadavků klienta bude vypracován program školení první pomoci, který může probíhat i v terénu, na kterém se s klientem dohodneme. V případě zájmu je možné školení uskutečnit formou teambuildingu.