Školení první pomoci

Poskytujeme následující kurzy první pomoci...

Základní první pomoc

V tomto kurzu první pomoci Vás naučíme rozpoznat, když dojde k srdeční zástavě a následně v co nejkratším čase poskytnout správnou první pomoc.

Rozšířená první pomoc

V tomto kurzu první pomoci Vás kromě resuscitace naučíme i rozšířené techniky první pomoci jako je ošetření krvácení, úrazů, popálenin, ale i základních onemocnění.

První pomoc u dětí

Tento kurz je primárně zaměřen na nejčastější zdravotní komplikace u dětí. Je tedy vhodný pro všechny stávající či budoucí rodiče a zároveň pro pracovníky v oblasti školství, táborů apod.

První pomoc motorkářům

Někdy ve snaze pomoci zraněnému motorkáři můžete udělat zbytečnou chybu, která bude mít pro zraněného motorkáře doživotní následky. Přijďte na kurz první pomoci pro motorkáře a my Vám ukážeme, jak se těchto chyb vyvarovat.

Zdravotník zotavovacích akcí

Certifikovaný kurz první pomoci, který umožňuje práci zdravotníka na školách v přírodě, sportovních kurzech popř. táborech. Je tedy vhodný především pro učitele, lektory, trenéry zkrátka pro všechny, kteří mají dohled nad dětmi i dospělými.

Kurz na míru

Na základě požadavků klienta bude vypracován program školení první pomoci, který může probíhat i v terénu, na kterém se s klientem dohodneme. V případě zájmu je možné školení uskutečnit formou teambuildingu.